Серия 13 | 09.10.2018 | Сезон 5

Нова 13 серія від 09.10.2018 улюбленого серіалу Коли ми вдома 5 сезон уже на сайті СТБ! Сьогодні у наших героїв просто неймовірний привід для радості – Богданці Місюрі виповнюється 4 місяці! І поки батьки іменинниці ще тільки готуються до святкування її дня народження, Андрій Макаренко вже готовий стати для них подвійним кумом! Але Андрюха забув, що у сім’ї Місюр головний не його любий кум, а Наталя Богданівна…

Не так радісно буде сьогодні у сім’ї Єрмакових. Донька Олега та Насті буде лікувати своє розбите серце морозивом та сумними піснями. Щоб підтримати любу донечку, Олег Єрмаков знайде їй нового залицяльника. Чи сподобається Ані вибір тата – дізнайтеся за мить у 13 серії комедії Коли ми вдома 2018 на СТБ!

А поки – навідаємося до Григорія Бакуліна. У нього сьогодні теж станеться неприємність. Любий онук Славко підхопить вітрянку і залишиться під наглядом дідуся до повного одужання. Та хіба зможе Григорій Бакулін так просто сидіти? Звичайно, ні! Він заснує «Бакулін-ленд» у власній квартирі, щоб трохи підзаробити грошенят!

Дивіться онлайн 13 серію від 09.10.2018 серіалу Коли ми вдома 5 сезон і дізнайтеся першими, хто ж стане хрещеним батьком крихітної Богданки та чим закінчиться новий бізнес Григорія Бакуліна!

Дивитися онлайн Коли ми вдома 5 сезон 12 серія від 08.10.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: