Серия 65 | 22.12.2017 | Сезон 3-4

У Григорія Івановича, героя серіалу Коли ми вдома. Нова історія, сьогодні свято. А як не радіти, коли сусід по двору, який займав найзручніше місце на парковці, переїжджає. Старий вже давно поклав око на це прекрасне місце прямо перед входом в під’їзд. Але, як з’ясувалося, не він один. Гриша вирішує будь-що відвоювати своє у Олега. У підсумку невелика суперечка перетворюється на справжню баталію з стрітрейсингом і перевіркою чоловічої дружби.

А в поліцейському відділенні, де працює Андрій Макаренко, з’явилася нова програма по перевихованню важких підлітків. В рамках цієї програми на вихідні всім співробітникам дають дитину, яка стоїть на обліку. Не дивлячись на явне невдоволення Андрія, Марина цьому навіть зраділа. Адже дівчина вважає, що саме вони можуть показати хороший приклад і допомогти у перевихованні. Але це вона ще не знає, що їм дістався справжній рецидивіст з молоком на губах!

Чим закінчаться баталії старих добрих сусідів за місце на парковці? А також чи зможуть Макаренки перевиховати важкого підлітка? Дізнайтеся в улюбленому серіалі Коли ми вдома. Нова історія в серії 65 від 22.12.2017.

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 64 серія від 21.12.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: