Серия 60 | 15.12.2017 | Сезон 3-4

Сьогодні герої серіалу Коли ми вдома. Нова історія будуть проходити тест на довіру. Григорій Іванович, наприклад, хизується перед Олегом, що в нього закохана відома співачка, але Олег не вірить. Вони укладають суперечку на ящик пива. Починаючи доводити Олегові, що це правда, Григорій стикається з ревнощами Надії, яка збільшується з кожною його дією заради ящика пива. І в підсумку Григорій постане перед вибором з ким йому бути: зі співачкою, з якою ніби як колись вінішко попивали або з Надією, дружиною, яка була поруч і в горі, і в радості.
 
А на Пашу сьогодні очікує досить непередбачуваний сюрприз. Повернувшись додому, він застає підозрілого незнайомця у себе в душі. Катя пояснює це тим, що пожаліла людину і пустила пожити на деякий час. Але Паша починає щось підозрювати і дівчина обурюється його поведінкою. Назріває скандал. Що за таємничий незнайомець увірвався в життя молодої пари?

Який вибір зробить Григорій Бакулін і чим закінчиться історія з незнайомцем? Дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома. Нова історія в серії 60 від 15.12.2017.

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 59 серія від 14.12.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: