Серия 57 | 12.12.2017 | Сезон 3-4

Сьогодні, в серіалі Коли ми вдома. Нова історія, у Славіка, онучка Бакуліних, трапилася біда. Дворовий хуліган відібрав у нього улюблену і досить дорогу річ – мобільний телефон. Хлопчик повідомляє про це бабусі і вона, звичайно ж, хоче знайти і покарати кривдника, але Григорій категорично проти! Старий вважає, що онук бреше, адже він дуже сильно схожий на свого діда. Чи не розчарує онук бабусю Надю?

А в житті Наталії Богданівни з’являється чоловік. Не дивлячись на те, що він впав, як сніг на голову, Тарас прикипає до нового залицяльника мами, як до рідного. Адже він не знав свого батька, і зараз, нарешті, знайшов те, чого йому не вистачало все життя. Але Наталя Богданівна зізнається, що не любить Михайла. Тараса ніби холодною водою облили – все так добре складалося. Мама заспокоює сина і каже, що заради нього готова бути з Михайлом, але чи сподобається Тарасові таке життя?

Чи впораються на цей раз герої серіалу Коли ми вдома. Нова історія в серії 57 від 12.12.2017 з усіма перипетіями, які приготувала для них доля? Дізнайтеся просто зараз!

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 56 серія від 11.12.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: