Серия 56 | 11.12.2017 | Сезон 3-4

Зовсім скоро День Поліції, який герой серіалу Коли ми вдома. Нова історія, Андрій, як справжній поліцейський, планує відзначати зі своїми товаришами по службі на базі відпочинку. Марина дуже переживає, щоб вони знову не влаштували біатлон з табельною зброєю на роликах і планує їхати з ним, щоб проконтролювати благополучний фінал свята. Але ж у них є маленька дитина! Не брати ж синочка з собою на свято п’яної поліції. Сімейство вирішує найняти няню, яку, як виявилося, в наш час знайти практично нереально. Всі претенденти або випивають, або старенькі і погано чують, але дуже багато розмовляють, або нічого не знають про дітей і керуються відеоматеріалами з догляду за єнотами. А один з претендентів на роль няні зовсім навпаки… аж надто любить маленьких дітей, і його висловлювання мало не довели Андрія до бійки. Як же бути? Це і спробують з’ясувати наші герої.

А тим часом, Григорієві Івановичу надходить дуже вигідна пропозиція. Біля його гаража вже припаркована вантажівка повна кавунами і динями, які військові списали і готові віддати за копійки. Чи зможе винахідливий старий переконати Надію, що гроші, відкладені на подарунок улюбленому онукові, необхідно вкласти у справу? Але навіть якщо Григорій і знайде гроші, чи зможе він реалізувати таку велику кількість кавунів?

Якимі труднощі сьогодні чекають на героїв серіалу Коли ми вдома. Нова історія в серії 56 від 11.12.2017, і як хвацько вони зуміють з ними впоратися? Дізнайтеся просто зараз!

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 55 серія від 08.12.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: