Серия 46 | 24.11.2017 | Сезон 3-4

Сьогодні, в серіалі Коли ми вдома. Нова історія, Наталія Богданівна за допомогою знахарки дізнається, що її майбутній онук зачатий не Тарасом, а іншим чоловіком. «Яка ганьба для всього роду Місюр!», – подумає Богданівна і вирішить будь-що вивести Оксану на чисту воду. Звичайно ж, найвірніший спосіб – тест ДНК. Обманом жінка заманює дітей до лікарні, де доводиться здати кров і їй самій. Але яке ж буде здивування, коли з’ясується, що насправді Наталя Богданівна не справжня мати Тараса!

А Паша з Катею при зміні ресторану на весілля дізнаються, що кількість місць не збігається з кількістю запрошених гостей. Хочеш, не хочеш, а пара змушена відмовити двом знайомим. За допомогою Паша вирішить звернутися до наймудрішого з сусідів – Григорія Бакуліна. Це і буде фатальною помилкою. Адже ви прекрасно знаєте старого. Він примудряється не тільки не вирішити ситуацію, але і налаштувати всіх сусідів проти Каті та Паші.

Які ще несподіванки підстерігають наших героїв, і чим закінчиться історія з тестом ДНК для Місюр? Дізнайтеся в улюбленому серіалі Коли ми вдома. Нова історія – серія 46 від 24.11.2017.

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 45 серія від 23.11.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: