Серия 38 | 10.11.2017 | Сезон 3-4

Сьогодні, в новій серії Коли ми вдома. Нова історія, Григорій намагається переконати Надію, що своєю надмірною опікою вона дуже сильно ганьбить онука перед його однолітками, і обіцяє виправити ситуацію. Але в підсумку старий сам примудряється зганьбити Славіка на всю школу. Ображений онук навіть не став запрошувати бабусю з дідусем на свій спектакль, але вони все одно дізналися і прийшли потайки, чим ввели його у ступор просто на сцені. Винахідливі старі не розгубилися і зуміли його врятувати від чергової ганьби. Заодно і повернули любов онука.

А у Паші на носі дуже важлива конференція, та й він сьогодні не уникнув ганьби. Кохана дівчина Катя вирішила зробити сюрприз і помістила фото на сітілайті біля роботи, чим тільки дала привід глузуванням від колег. Він, в таємниці від Каті, зіпсує сітілайт, але під час виступу на конференції, Катя примудряється зганьбити його ще більше.

Оксана і Тарас збираються піти на курси молодих батьків. Наталія Богданівна категорично проти, так як вважає себе найкращим педагогом, а курси – викачуванням грошей. Щоб не ображати її, майбутні батьки вирішують брати уроки у Наталії Богданівни, а самі ходять на курси. Коли вона дізнається правду, то вирішує особисто піти на курси і довести, що там працюють шарлатани.

Чим закінчиться день любові і ганьби для наших героїв? А також чим закінчилася витівка Наталії Богданівни? Дізнайтеся в улюбленому серіалі Коли ми вдома. Нова історія – серія 38 від 10.11.2017.

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 37 серія від 09.11.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: