Про проект

У новому телесезоні в ефірі телеканалу СТБ стартує комедійний серіал власного виробництва «Коли ми вдома». Це скетчком про еволюцію сімейних стосунків – від початку сумісного проживання та до старості. Головні герої – п’ять українських сімейних пар різного віку та ступеню розвитку стосунків, які не знайомі між собою. Події в комедійному серіалі розгортаються в стінах квартир, де мешкають пари, та побудовані на коротких історіях із сімейного життя.

Над скетчкомом працює українська команда, а в серіалі знімаються виключно українські актори. «У нас була принципова позиція – знайти саме українців. Хотілось, аби серіал мав місцевий колорит. Український глядач має впізнати в героях нашої комедії себе. Тому тут і українська та російська мови, і суржик, все намішано. Ми дуже довго підбирали акторів, здатних втілити на екрані персонажів українського сьогодення. Задача виявилось непростою, оскільки працювати в жанрі комедії – каторжна праця. Дарма, що кастинги тривали більше року, ми дуже задоволені затвердженим складом акторів, – розповідає Максим Литвинов, режисер-постановник серіалу та директор компанії StarLight Films, що займається виробництвом серіалу для СТБ. – У нашому скетчкомі сімейні пари не пов’язані між собою, але в той же час їх проблеми дуже схожі. Ми показуємо еволюцію сімейних стосунків з основними її етапами: коли пара щойно з’їхалась, поява першої дитини, криза середнього віку, пенсія, а в україномовній парі причина проблем – проживання невістки зі свекрухою під одним дахом, сучасна «Кайдашева сім’я». Серіал комедійний та дуже легкий для перегляду, і, відповідно, дуже важкий для виробництва».

У ролях: Станіслав Боклан, Кирило Бін, Олена Алимова, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Тетяна Шеліга, Олексій Трітенко, Катерина Колесник, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва та Тетяна Зіновенко.

Режисер-постановник – Максим Литвинов (шоу «Х-фактор», «Україна має талант», «Танцюють всі!», серіал «Швидка допомога»). Головні режисери: Максим Литвинов і Антон Щербаков («Орел і решка», «Таксі»). Креативні продюсери – Дмитро Танкович, Павло Кривчик та Олексій Поляков. Головний редактор – Тала Онищук.

Комедійний серіал «Коли ми вдома» виробництва кінокомпанії StarLight Films на замовлення телеканалу СТБ вийде в ефір у новому телесезоні.

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99