Коли стартує новий сезон «Коли ми вдома. Нова історія»

Коли ми вдома

Не так давно глядачів СТБ приголомшила чудова новина – улюблений багатьма скетчком перетворився на повноцінний комедійний серіал «Коли ми вдома. Нова історія». Коли на телеекрани вийде перша серія нового сезону – читайте в матеріалі!

Зовсім скоро – 18 вересня в ефірі СТБ відбудеться довгоочікувана прем’єра нового сезону комедійного серіалу «Коли ми вдома. Нова історія». Зазначимо, веселий і легкий для перегляду серіал вийде в новому режимі – 18 вересня в 18:00 і 19:00, а далі – з понеділка по п’ятницю, о 19:00.

У новому телесезоні герої «вийдуть» зі звичних для глядача локацій – своїх квартир. Додадуться і нові персонажі. Виконавці ж головних ролей залишаться незмінними: Тетяна Шеліга, Станіслав Боклан, Катерина Кістень, Кирило Бін, Катерина Колєснік, Олексій Тритенко, Альона Алимова, Костянтин Войтенко, Тетяна Зіновенко, Ірина Андрєєва, Андрій Пономаренко.

4-kmd

«У новому сезоні через додаткові локації та персонажі обсяг роботи збільшився до такого, який жоден режисер не зможе виконати. Тому у нас з’явилися два головних режисера-постановника – Олександр Островой і Антон Щербаков. А також я сам зняв кілька епізодів», – коментує роботу над новим сезоном керівник проекту і продюсер Максим Литвинов.

Не пропустіть грандіозну прем’єру «Коли ми вдома. Нова історія» 18 вересня, о 18:00 та 19:00 на СТБ!