Катерина Кістень дала пораду в особистому житті власній героїні

Коли ми вдома

Катерина Кістень розповіла про ставлення до свого персонажа, про курйозні випадки поза знімальним майданчиком і як її близькі ставляться до скетчкому.

Поділіться, чи відчувається різниця між зйомками першого і другого сезону? Чи не накопичилося втоми за весь час існування «Коли ми вдома»?

Спочатку мені здавалося, що пропала якась гострота, свіжість. Але пізніше я зрозуміла, що вся справа у звичці. Якщо раніше з Кирилом Біном ми були просто партнерами по майданчику, то зараз ми вже настільки один одного відчуваємо, що часом, захоплені процесом легко починаємо імпровізувати. Сьогодні ми вже практично «живемо» в наших персонажах. Мабуть, це і є головна відмінність від попереднього сезону. Наші герої стали нам ближче.

IMG_9808

Чи цікаво вам працювати в загальних сценах з акторами інших «сімей»?

Так, правда, в цьому є свої нюанси. Я граю психолога, і за сценарієм до мене приходять ті, хто хоче розповісти про свої проблеми. У такій ситуації увага більше акцентується на пацієнті, ніж на мені. У нас був подібний епізод з Григорієм, вийшло досить забавно. Проте в основному частіше ми все-таки коментуємо дії сусідів.

Наскільки вам близька Настя та її сфера діяльності?

Мені дуже подобається, що по натурі вона експериментатор. Анастасія все аналізує, робить висновки, вчиться на своїх помилках. Живучи з ледачим чоловіком, у неї є маса можливостей спробувати вивести його з аморфного стану. Мені не дуже до душі моменти, коли вона «пиляє» чоловіка – в таких ситуаціях складно утримати якийсь гумор, але з іншого боку це відтіняє жарти іншого персонажа.

IMG_9774

Якби Настя існувала в реальному житті, що б ви порадили їй у відносинах з Олегом?

Мабуть, порекомендувала б Насті більше звертати увагу на себе, займатися своїм світом, ніж намагатися якось привернути чоловіка. Хоча, в принципі, я б сказала, що моя героїня відноситься до того типу людей, які балансують дуже грамотно.

Можете пригадати смішний випадок, пов’язаний зі скетчкомом?

Одного разу в басейні я звернула увагу, що чоловік з сусідньої доріжки якось підозріло на мене дивиться. Зрештою, підплив упритул і запитав: «Вибачте, де я міг вас бачити?». Задовольнивши свою цікавість, він пірнув у воду, обливши мене водою. «Ось вона глядацька вдячність», – подумала я (сміється).

IMG_9702

Близькі дивляться «Колі ми вдома»?

Так звичайно. У чоловіків, на жаль, не завжди виходить в силу роботи, а ось мама завжди стежить за скетчкому із задоволенням.