Ірина Андрєєва вийшла заміж в п’ятницю тринадцятого

Коли ми вдома

Минулої п’ятниці, напередодні Дня святого Валентина, вийшла заміж зірка скетчкому «Колі ми вдома» Ірина Андрєєва. Актриса виконала роль Оксани в «українській» сім’ї, де головні ролі також виконали Тетяна Зіновенко (Наталія Богданівна) та Андрій Пономаренко (Тарас).

Ірина вибрала дуже нестандартну дату для весілля – 13 лютого цього року випало на п’ятницю, але, незважаючи на всі прикмети, актриса і її коханий чоловік саме в цей день зв’язали себе узами шлюбу.

Ирина Андреева вышла замуж

Тільки найближчі друзі знали про цю подію. «Сегодня особенный день!», – З ранку в день весілля написала на своїй сторінці в Facebook Ірина. Друзі актриси довго гадали, з якою саме подією вітати Іру. Трохи пізніше дівчина відповіла: «Спасибо, любимые, за неровнодушие! Я вышла замуж!!! Люблю вас очень!!!»

Ирина Андреева вышла замуж

Вже наступного дня Ірина остаточно розвіяла всі сумніви, залишивши повідомлення для своїх друзів: «Вчера, в пятницу 13-го, мы стали мужем и женой. Ура, товарищи!»

Редакція сайту STB.UA приєднується до привітань друзів актриси і бажає Ірині та її чоловікові щасливого і міцного шлюбу!